Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Pavasarīgas pārvērtības spārno!

Darbdienu rītos, no 14. līdz 18. maijam ap 8:20 Radio Skonto ēterā sekosim līdzi, kā gāja 5 laimīgajiem, kuri ieguva iespēju izbaudīt pavasarīgas pārmaiņas eksperimentā “Uzziedi pavasarī kopā ar Debenhams”!

Redzēsim un dzirdēsim pārvērtību dalībnieka emocijas un uzklausīsim arī stilistes Indras Salcēvičas ieteikumus!

Aplūko pavasarīgo pārmaiņu eksperimenta “Uzziedi pavasarī kopā ar Debenhams” dalībnieku pieredzi:

DINS

 

dins-uzplauksti-debenhams

Stiliste Indra Salcēviča Dinam izveidoja vasarīgi lietišķu, nedaudz itālisku imidžu, kā galveno akcentu izmantojot šortus. Kā norāda stiliste: ”Latviešu vīrietis vispār ļoti skeptiski skatās uz šortiem, bet jaunam un skaistam vīrietim tie piestāv.”
 

“Debenhams mani pārsteidza ar to, ka apģērbu līnijas un stils diez gan krasi atšķiras no pārējiem ar savu britu piesitienu, kas mudina atgriezties šajā veikalā un atšķirties no citiem,” savos iespaidos dalās Dins.

 

INETA

 

Ineta-debengams

“Ineta bija ļoti romantiski un klasiski ģērbusies sieviete, un man likās, ka viņu vajag nedaudz “izsist” no romantiskās puses ar roķīgāku tēlu. Šis ir vairāk tāds ikdienišķš stils, bet tai pašā laikā pietiekami sievišķīgs, “ ar Inetas tēla izveidi iepazīstina stiliste Indra Salcēviča.

“Ieraudzīju sevi citādākā tēlā, es pati būtu gājusi šīm drēbēm garām,” stāsta Ineta. Sieviete atzīst, ka viņai patika gan meikaps, gan saskatīt sevi cita stila drēbēs un pats galvenais – justies komfortabli.

JŪLIJA

 

julija-debenhams

“Tas ir grūts darbs, es pati to visu tā nevarētu sakombinēt. No pie meklētā apģērba man vislabāk patika bikses, jo tās uzreiz padarīja slaidāku. Paspēju arī sev noskatīt kleitiņu,” komentē Jūlija.

Stiliste Indra Salcēviča par Jūlijai piemeklēto tēlu stāsta: “Mēs izvēlējāmies jaku, kas Jūlijas ķermeni padara vizuāli slaidāku, blūzi šobrīd ļoti aktuālā tonī un klasiska piegriezuma bikses.” Stiliste norāda, ka Debenhams ir viens no tiem veikaliem, kur ir plaša izvēle “plus-size” sievietēm.

IEVIŅA

 

ievina-debenhams

“Uzziedi pavasarī kopā ar Debenhams” dalībnieci Ieviņu pārvērtībām pieteikusi meita, jo mamma vienmēr rūpējusies par visiem, un šī ir lieliska iespēja viņu palutināt.

Par savām sajūtām pārvērtību laikā Ieviņa stāsta: ”Man ļoti patika, jo tās bija stundas, kuras veltītas tikai man. Prieks, ka veikalā Debenhams atrodamas drēbes arī korpulentiem cilvēkiem.”

“Mums izdevās veikalā Debenhams atrast piemērotu kleitu, kuras fasons palīdzēja iezīmēt vidukļa līniju un padarīt vizuāli mazāku krūšu apjomu. Dalībniece iepriekš teica, ka viņai nepatīk sarkanā krāsa, bet, uzlaikojot šo sarkano kleitu, viņa bija sajūsmā!” komentē stiliste Indra Salcēviča.

AIJA

aija-debenhams

“Man ļoti patika. Pirmo reizi tiku grimmēta. Brīnišķīgi, ka pašam nav jāmeklē apģērbi un visu pienes klāt. Iepriekš neesmu biju Debenhams veikalā. Ja godīgi biju domājusi, ka tā ir viena firma. Es nezināju, ka te ir dažādu zīmolu apģērbi, kas man bija pārsteigums,” atzīst Aija.

Indra Salcēviča par Aijai izvēlēto imidžu stāsta: “Atradām ļoti stilīga dizaina kleitu, kas ir universiāli lietojama gan ziemas, gan vasaras sezonā. Tā atbilsti viņas figūrai un prasībām – nedaudz nosegtas rokas, garums nepārāk garš, ne pārāk īss. Kleita arī ir jauneklīga ar koķetu vieglumu.”

Aplūko arī pārvērtību eksperimenta FOTO GALERIJU!

Uzziedi pavasarī kopā ar Debenhams!

debenhams-logo