Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
wide-konkurss-nosledzies-kurzeme

Zvani uz “Radio Skonto Kurzeme” 634 34 975 no 5. līdz 9. februārim, piedalies konkursā “Muzikālās derības” un laimē “Latvian Blues Band” un Big Daddy Wilson (ASV) koncertu.

10. februārī plkst. 19:00 teātra namā “Jūras vārti” viesosies lieliskā blūzmeņu apvienība “Latvian Blues Band” un blūza leģenda Big Daddy Wilson no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Big Daddy Wilson ir dziedātājs un komponists no Edentonas, Ziemeļkarolīnā, ASV, kurš pēdējo 20 gadu laikā sniedzis neskaitāmus koncertus visā pasaulē un 2014. gadā ieguvis “Labākā blūza mākslinieka balvu” Vācijā.

Par sadarbību ar Latvian Blues Band mūziķis saka: “Šie puiši ir lieliski! Viņi spēlē ļoti dziļi – ar sirdi un dvēseli. Brīnišķīgs blūzs! Paldies par fantastiskajiem blūza vakariem!”

“Latvian Blues Band” ir viena no starptautiski pazīstamākajām latviešu grupām, kas savas pastāvēšanas laikā koncertējuši daudzviet pasaulē. Piedalījušies lielākajos Eiropas un ASV blūza festivālos, kā arī vairākkārt – “International Blues Challenge” Memfisā, ASV.

Uzzini vairāk: www.jurasvarti.lv
Biļetes: Teātra nama “Jūras vārti” kasē un www.bilesuserviss.lv

juras-varti