Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
12_00

Latvijas Neatkarīgā televīzija un TV3 ar jauno īpašnieku starptautisko privātā kapitāla investīciju kompāniju “Providence” plāno sadarboties pie abu kanālu piedāvātā satura attīstības, informē “MTG Latvia” vadītāja Baiba Zūzena, norādot, ka MTG notiekošās pārmaiņas, mainot biznesa fokusu no tradicionālas raidorganizācijas uz globālu digitālās izklaides vidi, un “Providences” plāniem Baltijā kopā jāturpina attīstīties un piedāvāt pasaules līmeņa izklaidi Latvijas auditorijai un klientiem.
Kā ziņots, Zviedrijas mediju koncerns MTG pārdevis savu raidorganizāciju biznesu Baltijas valstīs starptautiskajai privātā kapitāla investīciju kompānijai “Providence” par 115 miljoniem eiro.

 

Telekomunikāciju uzņēmuma “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis norāda, ka “Providencei” iegādājoties MTG biznesu Baltijas valstīs,  veido integrētu Baltijas līmeņa uzņēmumu, uzsverot, ka visā pasaulē, arī Eiropā un Baltijā pēdējos gados notiek ne tikai telekomunikācijas kompāniju apvienošana, bet šie uzņēmumi investē arī sava satura radīšanā vai iegādājas jau esošus medijus, tā veidojot integrētus uzņēmumus, kas var sniegt interneta un mobilos pakalpojumus, tāpat kā nodrošināt televīzijas pakalpojumus un piedāvāt savu unikālu saturu.
Šajā konkrētajā gadījumā tas notiek jau Baltijas līmenī.

 

Savukārt telekomunikāciju operatora “Triatel” valdes priekšsēdētājs Viktors Topors norāda, ka līdz ar darījuma noslēgšanu, tirgū parādījies spēcīgs spēlētājs, kas turpinās augt un absorbēt vājos spēlētājus. Notiekošais patērētājiem īstermiņā un vidējā termiņā būs izdevīgs, bet kā tas īstenosies  stratēģiskā ziņā, rādīs laiks.

 

Šogad līdz 15.martam Latvijā reģistrēti 3866 ceļu satiksmes negadījumi, kas ir par 344 vairāk nekā pagājušajā gadā. Tāpat palielinājies ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuros cietuši cilvēki. Šogad 591 negadījumā ir cietuši cilvēki, kas ir par 18% vairāk nekā šajā periodā pērn. Tikmēr bojā gājušo gājēju īpatsvars sastāda trešdaļu no visiem bojā gājušajiem, kas joprojām tos padara par vienu no neaizsargātākām ceļu satiksmes dalībnieku kategorijām.

 

Šā gada februārī Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 1,3%, bet kopš gada sākuma cenas kopumā palielinājušās par 2,2%, secināts nekustamo īpašumu kompānijas “Arco Real Estate” pārskatā, norādot, ka februārī sērijveida dzīvokļu vidējā cena pieauga līdz 720 eiro par kvadrātmetru.

 

Avots:  LETA