Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
12_00

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome šodien rīkos preses konferenci, kurā skaidros situāciju saistībā ar Latvijas Radio darbinieku vēstuli, kurā pausta neuzticība padomes loceklim, Latvijas Radio kuratoram Ivaram Āboliņam.

Drukāto preses izdevumu izplatītāja un piegādātāja SIA “Preses serviss” apsver iespēju pārtraukt preses izdevumu piegādes pirmdienās. Patlaban šāds lēmums gan vēl nav pieņemts un par to vēl tiek spriests. Tomēr, ja šāds lēmums tiktu pieņemts, tad tas visticamāk stātos spēkā no nākamā gada 1.janvāra.

Izglītības un zinātnes ministrijas piedāvātie grozījumi Vispārējās izglītības likumā paredz ne vien mācību satura reformas, bet arī skolu tīkla optimizāciju, atsakoties no esošajiem izglītības iestāžu tipiem, piemēram, pašvaldību ģimnāzijām, speciālās izglītības skolām un mācību iestādēm, kas piedāvā vakarskolu programmas

Līdz 1.augustam var vēl pieteikt pretendentus Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2017” balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Pretendentus šai nominācijai var izvirzīt Zemkopības ministrija un tās padotībā esošās iestādes, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija.

Rīgā notiekošās Koru olimpiādes dēļ daudzviet galvaspilsētā šodien tiks ierobežota satiksme. Jau ziņojām, ka “Nāciju Grand Prix Rīga 2017” un 3.Eiropas koru olimpiāde norisinās no šā gada 16.jūlija līdz 23.jūlijam. Pasākumā piedalās vairāk nekā 150 koru.

Avots: LETA