Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
zinas-12-1

Polijas prezidents Andžejs Duda, kurš oficiālā vizītē apmeklē Latviju, šodien Rīgas pilī tiekas ar Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni. Valsts prezidenta kancelejā norāda, ka vizīte ir veltīta Latvijas valsts simtgadei.
Iecerēts, ka viesošanās stiprinās abu valstu divpusējās attiecības, kurās īpaša nozīme būs reģiona drošības, transporta un enerģētikas infrastruktūras attīstībai, kā arī Eiropas Savienības daudzgadu budžeta jautājumiem.
Tikmēr saistībā ar Polijas prezidenta vizīti Latvijā, šodien un rīt ir aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās ielās Vecrīgas apkaimē.

 

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis  no šodienas līdz 28.jūnijam uzturas darba vizītē Lielbritānijā, lai tiktos ar Lielbritānijas aizsardzības ministru Gevinu Viljamsonu un Lielbritānijas nacionālās drošības padomnieku Marku Sedvilu. Tikšanās laikā paredzēts pārrunāt valstu sadarbību aizsardzības jomā, arī starptautisko un reģionālo drošības situāciju.

 

Ekonomikas ministrija šodien informēs par darba tirgus prognozēm laika periodam līdz 2035.gadam. Ar aktuālajām darba tirgus prognozēm iepazīstinās ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un ministrijas Analītikas dienesta vadītāja vietnieks Jānis Salmiņš.

 

Rīgas Melngalvju namā norisināsies Latvijas Okupācijas muzeja 25 gadu jubilejai veltīts pasākums, kurā piedalīsies Ministru prezidents Māris Kučinskis, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un citas amatpersonas.

 

Latvijas sieviešu tenisa zvaigznes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova šodien aizvadīs Lielbritānijā notiekošā Īstbornas “Premier” sērijas turnīra trešās kārtas jeb astotdaļfināla spēles. Ostapenko pulksten 13 sacentīsies ar rumānieti Mihaelu Buzarnesku. Sevastova šajā pašā laikā pulksten 13 spēkosies ar talantīgo krievieti Darju Kasatkinu.

 

 

 

Avots:  LETA