Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
09_00

Līdz 2021.gadam ieskaitot, Latvijai būs jāpārfinansē 4,7 miljardi eiro no valsts parāda, atzīst Valsts kases pārvaldnieks Kaspars Āboliņš, norādot, ka summas ir pietiekami lielas un veido gandrīz pusi no kopējā valsts parāda.

 

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma Tieslietu ministrijas rosinātos grozījumus Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumā, ar kuru kadastrālās vērtības tiktu iesaldētas vēl uz diviem gadiem.

 

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” savākti 10 000 parakstu par iespēju Valsts prezidentu vēlēt tautai. Parakstu vākšanu iniciējis Bruno Ozoliņš, un nepieciešamo parakstu skaitu izdevies savākt sešu gadu laikā.

 

Latvijas Nacionālajā kultūras centrā notiks jaunievēlētās Dziesmu un deju svētku padomes pirmā sēde, kurā plānots uzklausīt ziņojumus par Mežaparka Lielās estrādes būvniecības procesu un Daugavas stadiona atjaunošanas gaitu, kā arī iepazīties ar Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanas un attīstības plāna izpildi 2016.gadā.

 

Latvijas hokeja izlasi pēc dalības pasaules čempionātā lidostā Rīga ar skaļām ovācijām vakar vakarā sagaidīja aptuveni 300 cilvēku, kad hokejisti mājās atgriezās ar reisu no Frankfurtes. Cilvēki, kuri bija ieradušies sagaidīt sportistus, jau pirms hokejistu ienākšanas sagaidīšanas zālē vienbalsīgi skandēja “Malači!”. Latvijas hokeja valstsvienība, meistarsacīkstes noslēdza desmitajā vietā, kas ir labākais rādītājs kopš 2012.gada.

 

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko vakar veiksmīgi iesāka maču, taču Romas  “Premier” turnīra vienspēļu sacensību otrajā kārtā tomēr piekāpās pasaules ranga septītās vietas īpašniecei Garvinjei Mugurusai no Spānijas. Par Romas pamatturnīra otrās kārtas sasniegšanu Ostapenko nopelnīja 60 vienspēļu ranga punktus, turklāt vēl 30 punkti tenisistei pienākas par kvalifikācijas pārvarēšanu. Līdz ar to Ostapenko tikusi pie 90 punktiem, kas nākamnedēļ pasaules rangā no 50.vietas ļautu pakāpties par pāris pozīcijām.

 

Avots:   LETA