Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
Kad kārtējo reizi pusdienlaikā biroja virtuvē ar karstu ūdeni aplej sausās nūdeles vai ar tēju mēģini atbrīvot bulciņu aizsprostu kaklā, Tu sev apsoli, ka vakarā noteikti pagatavosi gardu un veselīgu maltīti nākamajai dienai. Un, kad cerību pilns nākamajā dienā ver vaļā savu līdzpaņemto pusdienu kārbu, tur ieraugi šaubīga izskata masu, kas vēl iepriekšējā vakarā bija karstie makaronu salāti ar sieru un tomātiem. Skaļi burkšķošā vēdera protestiem skanot, Tu atkal pastiep roku pēc „maltītes dažās sekundēs”.
Ja arī Tev ir apnikuši neveselīgie pusdienu risinājumi, piesakies Radio Skonto konkursam „Dabīgus vitamīnus birojā!” kopā ar tvaicētajiem BONDUELLE Vapeur dārzeņiem. Raksti uz: konkurss@radioskonto.lv. Darba dienu rītos ap 8.20 zvanīsim vienam no pieteikumu autoriem un uzdosim jautājumu. Ja atbilde būs pareiza, uzdāvināsim 12 porcijas dārzeņu “Bonduelle Vapeur” Tev un Taviem biroja kolēģiem.
n
Ja pastāvīgi pietrūkst laika un iedvesmas, lai gatavotu barojošas un veselīgas maltītes, izvēlies konservētos un arī saldētos “Bonduelle Vapeur”, kas iedvesmos Tevi.
Tie ir iepriekš pagatavoti dārzeņi izmantojot tvaicēšanu, bez marinādes, lai saglabātu dabīgos vitamīnus un vērtīgās šķiedrvielas. Kraukšķīgie un dabīgie “Bonduelle Vapeur” dārzeņi piešķirs darba pusdienām mājās gatavotas maltītes aromātu.
Tev ir tikai jāatver paciņa, jāuzsilda dārzeni un jāpievieno savai maltītei, lai tā būtu pilna ar dabīgiem vitamīniem.
Uzzini vairāk: bonduelle.lv