Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Šorīt grupas Astro’n’out pārstāve Māra Upmane-Holšteine un mūziķis Goran Gora dalās savā pieredzē par cukurlīmi, kā arī nodod RADIO SKONTO klausītājiem kopīgu singlu “Ielīmēts”.

Dziesmā apvienojas Goran Gora kā dziesminieka pieeja mūzikas radīšanai ar Astro’n’out muzikālo rokrakstu, atrodot vidusceļu starp žanriem un īpašo skanējumu.

“Gorans, kā jau mans vīrs, ir bijis grupai piesaistīts un tuvs visus šos gadus. Bijis klāt lielajos koncertos, breinstormos, arī daudzās no radošajām nometnēm un ar savu vokālu palīdzējis vairākos albumos. Tomēr apzinātu duetu starp Astro’n’out un Goran Gora mēs esam radījuši pirmo reizi. Šis gads ir nozīmīgs ar to, ka mums abiem šis ir albumu gads, un abi arī tos nosvinam ar lielākiem koncertiem. Nolēmām, ka vēlamies viens otru atbalstīt arī publiski un ka jau sen šādu dziesmu bijām pelnījuši,” smaidot atzīst Astro’n’out soliste Māra Upmane-Holšteine. “Dziesma ir godīga refleksija par pārdomām, ar kurām, manuprāt, var asociēties katrs pāris, kas ir ilgāku laiku bijis kopā un piedzīvojis lielākas vai mazākas grūtības. Vai pēc piedzīvotajām grūtībām mēs būsim kopā stiprāki?”

Mūzikas videoklipu skaties šeit.

Noklausies arī šī rīta interviju: