Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Gatavojoties grupas “Musiqq” grandiozākajam notikumam šovasar – lielkoncertam “Mākslas darbs” Siguldas pilsdrupu estrādē jau 6. jūlijā, grupa izdod vasarīgu singlu “Lai kvēl” no jaunā studijas albuma. Singls, kuram tapis arī videoklips, ir pieejams visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Grupas dalībnieki Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris atklāj:: “Lai kvēl” ir dziesma, ka varētu kļūt par skaņas celiņu jebkuram piedzīvojumam, kurā, elpu aizrautam, mesties iekšā. Tā ir īpaša dziesma mūsu daiļradē, kas simbolizē cerību un neatlaidību.”

“Šoreiz mēs neesam uz skatuves, bet izbaudām mirkli kā klausītāji, esot kopā ar mūsu faniem. Filmēšana aizritējusi vairāku stundu garumā – lai panāktu iecerēto vizuālo efektu, dziesma tika atskaņota paātrinājumā, lai galarezultātā visa darbība būtu redzama palēninājumā,” par klipa tapšanas aizkulisēm dalās grupa.

Jaunais albums “Mākslas darbs”, kurā ir iekļautas 11 oriģinālkompozīcijas, ir tapis kā īpaša dāvana klausītājiem grupas 15 gadu jubilejā. Veidojot albumu, “Musiqq” eksperimentēja ar žanriem un skanējumu, piedāvājot faniem gan jaunu un vēl nedzirdētu izpildījumu, gan saglabājot grupai raksturīgo stilu.

Interviju klausies šeit: