Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Svinot grupas Musiqq 15. gadu jubileju, mūziķi klausītāju vērtējumam nodod romantisku singlu “Mākslas darbs” no ilgi gaidītā sestā studijas albuma. Vienlaikus mākslinieki izziņo solo koncertu Siguldas Pilsdrupu estrādē šī gada 6. jūlijā.

 “2024. gads iezīmē grupas “Musiqq” 15. gadu dzimšanas dienu.  Ar nepacietību gaidām mūsu satikšanos vasarā, kas pirmo reizi notiks Siguldā, brīvdabas estrādē un jau šobrīd varam apsolīt, ka tas būt ļoti skaisti,” dalās mākslinieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs.

Grupas jaunākais veikums – singls “Mākslas darbs” ir pirmā dziesma no sestā studijas albuma, kas pie klausītājiem nonāks jau pavasarī. Dziesmas veidota liriski smeldzīgā noskaņā, taču “Tā nav gluži romantiskā balāde tās klasiskajā izpratnē”, kā saka paši mākslinieki. “Noskaņas ziņā dziesmu varētu salīdzināt ar janvārī, kad ziema šķiet ir jau bijusi ilga un tumša, bet dienas sāk kļūt garākas, gaišākas, un parādās cerības skats pretim pavasarim,” stāsta grupa. “Šī dziesma ir atgādinājums, ka katrs no mums ir mākslas darbs! Katrs no mums ir spējīgs pārvarēt izaicinājumus un uzmirdzēt jaunā gaismā.”

Klausies interviju šeit: