Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Latviešu mūziķe Patrisha klausītājiem nodod savu jaunāko dziesmu “Pilsēta no lauskām”, kas vēsta par cīņu ar iekšējiem pārdzīvojumiem un grūtu brīžu pārvarēšanu. Līdz ar jauno skaņdarbu tiek prezentēts arī šīs dziesmas videoklips.

“Dienā, kad braucu uz studiju, lai radītu šo dziesmu, vēroju cilvēkus Rīgas centrā. Redzot ikdienišķas, taču katram cilvēkam dziļi personiskas ainiņas, aizdomājos par to, ka, neraugoties uz katra iekšējiem pārdzīvojumiem, pats svarīgākais ir tas, ka pie mums valda miers. Mēs katrs varam baudīt savu dienu – kāds nesteidzīgi ēdot smalkmaizīti, cits vērojot skatlogā grāmatas, taču paralēli mūsu realitātei citur pasaulē cilvēki šobrīd iet cauri šausmām un sāpēm,” saka Patrisha.

Patrisha ir pārliecināta, ka ikviens no mums vēlas piedzīvot mazāk sāpju un rūgtuma, bet vairāk prieka, miera un saticības, tādēļ dziedātāja aicina atcerēties, ka pēc grūtiem mirkļiem ir iespējams atkal izkāpt saules gaismā, sajust vēja brīvību, vieglumu un turpināt cīnīties par savu dzīvesprieku. Sasaistot ar dziesmas vēstījumu – jaunā mūziķe RADIO SKONTO dāvina šokolādes sfēru, kuru iespējams sasist simts lauskās un kura simbolizē katru no mums.

Interviju klausies šeit: