Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Pirmdien, 13. maijā, ar jaunu dziesmu “Vasaras raibumi” klajā nācis mūziķis ZeBrene, kurš par savu dueta partneri šoreiz izvēlējies dziedātāju Elizabeti Gaili un atklāj, ka bez viņas šī dziesma nebūtu iespējama. Singlam tapis arī videoklips.

“Vasaras raibumi” autors ir pats ZeBrene, un viņš atklāj arī singla dziļo domu: “Kad tu satiec cilvēku, ar kuru izveidojas patiesa draudzība, īpaša saikne – vai tas tiešām ir tikai uz šo mūžu? Mūžs bieži vien ir īsāks, nekā draudzība to būtu pelnījusi. Zinātnieki ļoti daudz ir pētījuši, kas notiek ar dvēseli. Bet kas notiek ar draudzību? Tas nav izpētīts. Taču nepamet sajūta, ka mēs klīstam pa šo planētu un meklējam to cilvēku, kurš, iespējams, reiz jau ir bijis labs draugs. Ja šo cilvēku satiekam, mēs protam to atpazīt, jo tas ir kas patiesi īpašs.”

Kā zināms, brīžos, kad ZeBrene nolemj veidot duetu, viņam rodas īpaša vīzija, tāpēc šī dziesma nebija izņēmums, un mūziķis uzreiz sapratis, ka dziesmai jābūt duetā ar Elizabeti Gaili, vai arī tā netiks izdota nemaz.

Interviju klausies šeit: