Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Jāņi ir vieni no populārākajiem un gaidītākajiem svētkiem Latvijā. Tiek kurti ugunskuri, pīti vainagi, meitenes steidz mazgāt seju rasā, tiek siets Jāņu siers un brūvēts alus. Taču galvenais notikums ir līgošana, kad tiek dziedātas dziesmas un apdziedāti radi, draugi un kaimiņi. Uzskata, ka Līgo dziesmām piemīt īpašs spēks, kas spēj novērst nelaimes un nest svētību līgotājiem.

Lai vairotu laimi, pozitīvo enerģiju un svētku sajūtu, aicinām Jūs dziedāt Līgo dziemas kopā ar draugiem, kolēģiem vai radiem, vienojoties Jāņu korī un nopelnīt Radio Skonto Kurzeme Jāņu grozu.
Piesaki savu kori, kas var būt arī ansamblis, trio vai pat duets – galvenais nedziedi viens! Sūti kora foto, dalībnieku vārdus un kontaktpersonas tālruņa numuru uz: kurzeme@radioskonto.lv un gaidiet zvanu.
No 13. līdz 22. jūnijam no plkst. 11:00 – 18:00 klausieties „Radio Skonto Kurzeme” un, iespējams, tieši Jūs sagaidīsiet zvanu no mums. Tajā brīdī esat gatavi dziedāt savu mīļāko Līgo dziesmas versiju! Brašākajiem līgotājiem balvā bagātīgais Jāņu grozs.
Jāņu grozā atradīsi:
n

Piena pārstrādes uzņēma „Elpa” Jāņu siers

Pircēji ir iecienījuši piena pārstrādes uzņēmuma ELPA produkciju, jo visi zina, ka īstam gardēdim vislabākie ir piena produkti, kas ražoti no īsta piena, bez konservantiem. Brokastīm, pusdienām, vakariņām un svētku galdam iegādājies dažādus piena produktus no SIA ELPA tirdzniecības vietās visā Latvijā! Priecīgus svētkus!

 http://sia-elpa.lv/
n

Zemnieku saimniecības ”Garīši” kāposti un bietes

Zemnieku saimniecības “Garīši” atpazīstamības zīme ir garšīgie sautētie un skābētie kāposti, kas ir dabīgi skābēti un bez konservantiem. Saimniecība piedāvā arī vārītas un marinētas bietes, ko pircēji ļoti iecienījuši, gan dažādus svaigus dārzeņus.

http://garisi.lv/
n
„Aizputes mēbeles” sarūpētā gardā maize
Ja Tev nepieciešamas jaunas mēbeles un meklē pieredzējušu pašmāju ražotāju, dodies uz veikaliem „Aizputes mēbeles”, kur Tevi gaida augstas kvalitātes mēbeles plašā izvēlē – koka gultas, kumodes, skapji un virtuves mēbeles, kā arī dažādu izmēru dīvāni un matrači. „Aizputes mēbeles” Liepājā Graudu ielā 45, Saldū Rīgas ielā 7, Kuldīgā Dzintaru ielā 14, Aizputē Zingberga ielā 16 un internetā:
http://aizputesmebeles.lv/
n
Kokaudzētavas „īve” Līgo papardes
Grobiņas kokaudzētavā „Īve” aug vairāk kā trīs simti dekoratīvo un augļu sugu un šķirņu koki un krūmi, plašā izvēlē arī rododendri un augi konteineros, kas piemēroti stādīšanai vasarā!  Kokaudzētava „Īve” piedāvā kvalitatatīvus un Latvijas klimatiskiem apstākļiem atbilstošus stādus, izcilu servisu un konsultācijas. Esat gaidīti kokaudzētāvā „Īve” Grobiņas-Ventspils šosejas pirmajā kilometrā!
http://www.kokaudzetavaive.lv/index.php/en/
n
ielūgumi uz “Jautro Lunaparku” Liepājā
Uzmanību!!! Liepājā pie tirdzniecības centra „Rietumu centrs” no 3.jūnija līdz 10.jūlijam viesojas „Jautrais Lunaparks”! „Jautrais Lunaparks” Tevi gaida darba dienās no plkst.14:00, brīvdienās no plkst.12:00. „Jautrais Lunaparks” pie Rietumu centra! Izpriecājies no sirds!

n

uzņēmuma “Kalnu piens” kalnu siers

Nīgrandes siera ražošanas uzņēmums “Kalnu piens” piedāvā “Kalnu sieru”, kas ražots pēc senām meistaru tradīcijām. To gatavo no kvalitatīva govs piena, kas iegūts no labākajiem tuvākās apkārtnes piena ražotājiem. “Kalnu siers” brīvs no konservantiem un E vielām. Vienmēr dabīgs un svaigs! Vairāk informācijas:

http://www.kalnusuris.lt/lv/

n

Dāvana no sadzīves tehnikas veikala “Šautra”

Veikalā „ŠAUTRA” loterija „Philips Vasara-2016” uzņem apgriezienus! Galvenajā balvā viens no labākajiem Philips kafijas automātiem un vēl 8 balvas! Izloze 27.augustā! (apstiprinājums par loterijas paziņojuma saņemšanu nr.8342). Līgo svētku atlaides AEG, Electrolux un Zanussi sadzīves tehnikai, īpašas cenas veļas mašīnām! Priecīgus Līgo svētkus! Veikals „ŠAUTRA”, Liepājā, Rožu laukumā 9.

n

Gaļas nama “Ādaži” cepamās desiņas

Tautā iecienītās grilldesiņas pārsteigs ikvienu ar pikantām un maigām garšu gammām. Cepamās desiņas baltās ar sieru, mednieku, kabanos, bērnu bez glutēna, satur 80% gaļas, pildītas augstas kvalitātes dabīgajos apvalkos un ir pagatavojamas uz grilla 2-5 minūtēs. Gaļas nams Ādaži – Meistaru tradīcijas!

 www.galasnams.lv
n
Vīdners gardumi
Iegriezies konditorejas “Vīdners” jaunajā kafejnīcā “Provansa” Lielajā ielā 6, Liepājā, un palutini sevi ar gardiem ēdieniem un konditorejas izstrādājumiem. Kafejnīca “Provansa” piedāvā aukstās uzkodas un salātus, siltos ēdienus, tortes, ruletes, kliņģerus un pašu ražotu saldējumu. Pieņem individuālos pasūtījumus, rīko banketus un svētkus bērniem.
LUSTĪGU LĪGOŠANU!