Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
Lāčuks ar vienu ausi, lelle ar pārāk īsi nogrieztiem matiem vai sapņu mašīnu modelīšu kolekcija – ikvienam no mums ir vismaz viena mīļākā rotaļlieta. Atzīsties vien! Gan jau arī Tu šad tad samīļo savu nedarbu līdzzinātāju – mazliet noskrandušušo mīksto mantu vai sakārto cēlās porcelāna lelles svārkus. Un gan jau arī Tevi mazliet pārņem vēlme būt tā mazā piecgadnieka vietā, kurš, starodams kā saulīte, iznāk no mantu veikala, cieši turēdams rokā savu jauno rotaļlietu.

Ikvienā no mums mīt mazais piecgadnieks, tāpēc Radio Skonto aicina piedalīties radiospēlē Nepūt Pīlītes. No 21. līdz 24. martam darba dienu rītos ap 7:50 zvani uz Radio Skonto, atmasko dīdžeju stāstītās pīlītes par rotaļlietām un saņem balvas no veikala “XS Rotaļlietas”.

 

n
“XS Rotaļlietas” darbojas rotaļlietu un bērnu preču segmentā jau 20 gadus, pārdodot dažādu zīmolu preces. “XS Rotaļlietas” lieliski pārzina bērnu vēlmes un ir guvis vērienīgas, neaizstājamas zināšanas un pieredzi. “XS Rotaļlietas” apkalpo pašus labākos no klientiem – bērnus!
Uzzini vairāk: http://www.anvol.lv/tirdzniecibas_vietas/xs