Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Ja tici Lieldienu zaķim, tad vari riskēt un paļauties, ka svētku rītā krāsainu olu netrūks ne pagalmā, ne Tavās čībās. Ja tomēr neesi pārliecināts, ka Tavs mājoklis garausim būs pa ceļam, būtu vērts laicīgi padomāt par to, ko liksi svētku galdā. Un, kā visiem zināms, Lieldienās bez olām neiztikt! Tāpēc , lai šogad neizpaliktu emocijām bagātās olu kaujas, un nebūtu jāatbild uz asaru pilniem bērnu jautājumiem par to, kur palicis Lieldienu zaķis, piedalies radio konkursā “Olu meklēšana”!

No 21. Līdz 24.martam ap 8.20 zvani uz Radio Skonto un piedalies konkursā „Olu meklēšana” kopā ar “Latvijas olu ražotāju “Balticovo””. Saskaiti pareizi visus atslēgvārdus un saņem labumu grozu Lieldienu svinībām.

n

“Latvijas olu ražotājs “Balticovo”” ir lielākais olu ražotājs Ziemeļeiropā, kura produkcijas kvalitāti apliecina visā pasaulē augstu vērtēti sertifikāti. “Latvijas olu ražotājs “Balticovo”” izmanto olas no vistām, kuras barotas ar pašmāju zemnieku vietējos tīrumos audzētiem graudiem, turklāt olu ražošanā netiek izmantoti ģenētiski modificēti organismi.

Izmēģini jauno produktu “Olu baltums”, kas ir pieejams lielveikalu plauktos parocīgā iepakojumā. Turklāt, tas ir īpaši pielāgots konditorejas vajadzībām: putojot šo olu baltumu, tā tilpums garantēti palielināsies par astoņām reizēm, bet gatavai, saputotai masai būs stabila un noturīga putu struktūra.

Uzzini vairāk: http://www.balticovo.lv/lv