Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Gaisa temperatūras svārstību ietekmē valsts reģionālo un vietējo autoceļu posmos var pastiprināti veidoties bedres, informē uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi”. Par satiksmei bīstamām tiek uzskatītas tādas bedres asfalta segumos, kuru laukums ir lielāks par 0,1 kvadrātmetru un kuras ir dziļākas par pieciem centimetriem. Uz A uzturēšanas klases autoceļiem avārijas bedres tiek salabotas 24 stundu laikā, uz B uzturēšanas klases autoceļiem – piecu diennakšu laikā, uz C uzturēšanas klases ceļiem – nedēļas laikā, bet uz D uzturēšanas klases ceļiem – divu nedēļu laikā.

RADIO SKONTO sazinājās ar uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvi Annu Kononovu:

 

Nolietotu elektroiekārtu nodošanai pārstrādei ir jābūt tikpat pašsaprotamai, kā pārtikas veikala apmeklējumam. Ar šādu filozofiju “Zaļā josta” uzsāk 2022.gada Elektrosestdienas, sadarbībā ar AS “BAO” un SIA “Lidl Latvija” aicinot Rīgas iedzīvotājus piedalīties nolietotu elektroiekārtu nodošanas akcijā vairākās vietās galvaspilsētā. Par akciju vairāk pastāstīt lūdzām SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītājai Laimai Kubliņai:

 

 

Šo sestdien, 29.janvārī plkst. 10.00-16.00  iedzīvotāji nolietotās elektrotehnikas varēs nodot pie Lidl veikaliem Pārdaugavā :  Imantā, Anniņmuižas bulvārī 77; Zolitūdē, Anniņmuižas ielā 8a; Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā 39a. Nākamā Ekektrosestdiena noritēs  5.februārī pie “Lidl” veikaliem Pļavniekos, A.Deglava ielā 160 ,Lubānas ielā 113a un Mežciemā, S.Eizenšteina ielā 81.