Tālrunis studijā: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Lielā talka aizvadīta un šogad, talkas 14. gadā, bija pieteikts 1200 talkošanas vietu, kas ir otrs lielākais pieteikto vietu daudzums. Vislabākais veids, kā samazināt atkritumu ietekmi uz vidi, ir novērst to rašanos. Lai atkritumu daudzums dabā mazinātos, iesaka Valsts vides dienesta pārstāve Kristīne Kļaveniece:

 

Latvijā, par spīti Covid 19 satricinājumiem, pagājušajā gadā pārtikas cenas nav piedzīvojušas dramatiskas izmaiņas, pretstatā procesam citviet, kur tās ievērojami palielinājušās. Tomēr, visdrīzāk ir jārēķinās ar to pieaugumu. Tiesa, tas nebūs tik ievērojams kā pasaules biržās redzamais. Pārtika pasaulē ir par ceturtdaļu dārgāka kā pirms gada. Runājot par inflāciju kopumā  jārēķinās, ka tā tuvākajā laikā augs. Vairāk stāsta Swedbank galvenā ekonomiste Latvijā Līva Zorgenfreija:

Atzīmējot tradicionālās Putnu dienas, Latvijas Nacionālais dabas muzejs izsludina fotokonkursu “Mans putns”. Fotokonkurss “Mans putns”, kopš 2002.gada, ir viena no gaidītākajām muzeja pavasara aktivitātēm. Plašāk par konkursu Latvijas Nacionālā dabas muzeja pārstāvis Dmitrijs Boiko.