Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Lielā nevakcinēto skaita dēļ Latvijas valsts pašlaik nonākusi ļoti smagā situācijā,  pēc Krīzes vadības padomes sēdes sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, piebilstot, ka tas ļoti smagi skar veselības aprūpes sistēmu. Viņš minēja, ka Latvija pusotru gadu cīnījusies ar Covid-19, bet šī cīņa nebūs galā, kamēr vakcinācijas aptvere starp riska grupām, tai skaitā senioriem, nebūs virs 90% un sabiedrībā kopumā – starp 70 un 75%.

Viņš minēja, ka Latvija pusotru gadu cīnījusies ar Covid-19, bet šī cīņa nebūs galā, kamēr vakcinācijas aptvere starp riska grupām, tai skaitā senioriem, nebūs virs 90% un sabiedrībā kopumā – starp 70 un 75%. Turpina Nacionālā veselības dienesta vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva:

 

Latvijas iedzīvotājiem ir pieejamas visas Eiropas Zāļu aģentūrā apstiprinātās vakcīnas pret Covid 19. Turpina Nacionālā veselības dienesta vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva:

 

No šodienas līdz 16.oktobrim norisināsies Psiholoģijas dienas. Psiholoģijas dienu mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar psiholoģijas kā zinātnes un prakses attīstību, jaunumiem, kā arī sekmēt atvērtu un radošu vidi profesionālai diskusijai. Plašāk stāsta Latvijas Psihologu biedrības pārstāve Signe Knipše.