Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

 Lieliskais mūziķis – Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu koncertmeistars – Raimonds Ozols sadarbībā ar leģendāro grupu Zodiac ir izveidojis jaunu koncertprogrammu “Nākamais solis”, kas ir jauns radošs izaicinājums pašiem māksliniekiem un solās būt īsti mūzikas svētki klausītājiem. Koncertu programmu veidos divas muzikāli atšķirīgas daļas.

Pirmajā daļā izskanēs Raimonda Ozola solo programma – līdz šim nedzirdētas klasiskās mūzikas apdares, oriģinālkompozīcijas, kā arī  roka un džeza hīti īpašā kamerversijā.

Otrajā daļā klausītājus gaida pilnīgi jauna, nebijusi  radoša savienība. Raimonda Ozola vijoles skanējums iekļausies leģendārās grupas Zodiac sastāvā.

 2016.gada Ziemassvētkos notika pirmā Jāņa Lūsēna sadarbība ar vienu no Latvijas izcilākajiem vijolniekiem Raimondu Ozolu programmā “Kā man tevi sasildīt”. Tad arī dzima ideja Raimonda skanīgo vijoles tembru salikt kopā ar Zodiac analogo sintezatoru skaņu iespējām.  Jānis Lūsēns ir pāraranžējis vecos Zodiac hitus un atjaunojis mazāk  dzirdētus skaņdarbus, kuros Raimonda Ozola vijoles tembram un vijoļspēles tehnikai ir vadoša nozīme. Līdz ar to muzikālais spektrs iegūst vēl nebijušas gradācijas no maigām un izjustām neoromantisma noskaņām līdz žilbinošām pasāžām. Kopā ar Raimondu Ozolu koncertā piedalīsies pazīstami Latvijas mūziķi: Jānis Lūsēns, Raimonds Macats, Jānis Lūsēns (juniors), Mārcis Auziņš, Mārtiņš Linde. Programmas pirmizrāde notiks 13.jūlijā Dzintaru koncertzālē. Koncerta sākums pl. 19:00.

Biļetes var iegādāties šeit: https://www.bilesuparadize.lv/events/event/57454