Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Neviens neapšauba valdības rīcībspēju, un partija “Vienotība” stingri iestājas, ka Ministru kabinetam ir  jāturpina strādāt, sacīja politiskā spēka priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns. Tā politiķis atbildēja uz vaicājumu, vai laikietilpīgā virzība uz nodokļa reformu  neliecina par valdības rīcībnespēju.  Tas ir normāls process, ka koalīcijas partijām ir atšķirīgi viedokļi un strīdi par to, kā nonākt pie optimāla rezultāta, uzskata Smiltēns.

Šodien Tukuma novada domes priekšsēdētāja amatā pārvēlēts Ēriks Lukmans, kura pārstāvēta partija “Tukuma pilsētai un novadam” vēlēšanās saņēma divreiz mazāk mandātu nekā līdz šim. Lukmanu apstiprināšanai amatā virzīja viņa pārstāvētā partija, Latvijas Zemnieku savienība  un “Vienotība”, uzskatot, ka mēram piemīt visas īpašības, lai varētu turpināt darbu.

Valkas novada domes deputāti lēmuši, ka līdzšinējais pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija) saglabās savu amatu uz vēl četriem gadiem.

Šorīt ūdens temperatūra oficiālajās peldvietās Rīgā bija no +12 grādiem Vakarbuļļos un Daugavgrīvā līdz +18  Bābelīša ezerā. Rumbulas un Ķīšezera peldvietā no rīta bija +16 grādi, Ķīpsalā un Lucavsalā – par grādu augstāka. Savukārt Vecāķos ūdens temperatūra jūrā bija +14 grādi. Jūrmalas Zilā karoga pludmalēs ūdens temperatūra plkst.9 bija +13..+14 grādi.  Sestdien un svētdien, saglabājoties siltam un pārsvarā saulainam laikam, ūdens temperatūra pēcpusdienas un vakara stundās var sasniegt +20 grādu.

Krievijas Aizsardzības ministrija pārbauda informāciju, vai Krievijas aviācijas uzlidojumā Sīrijā nav iznīcināts džihādistu grupējuma “Islāma valsts” līderis Abu Bakrs al Bagdadi. Viņš varēja tikt likvidēts uzlidojumā kaujinieku vadoņu sanāksmei Rakas nomalē 28.maijā.

Kontinentālās hokeja līgas  Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” pagarinājis līgumu arī ar uzbrucēju Gintu Meiju, vēsta komanda. Pašlaik 29 gadus vecais Gints Meija pagājušajā sezonā bija Rīgas “Dinamo” kapteinis. Nākamā sezona šajā klubā viņam būs jau desmitā.

Iepriekšējā sezonā Meija piedalījās visos 60 regulārā čempionāta mačos, izceļoties ar septiņiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.  Šonedēļ Rīgas “Dinamo” paziņoja par līgumu noslēgšanu ar uzbrucējiem Miķeli Rēdlihu un Miku Indraši, kā arī aizsargu Krišjāni Rēdlihu. Tāpat panākta vienošanās ar kanādiešu aizsargu Karlu Stoleriju, kurš vēl nupat aizvadītajā sezonā 11 mačus nospēlēja arī Nacionālajā hokeja līgā .

Avots: LETA