Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Mediķi arī pēc 1.jūlija turpinās brīdinājuma akciju, neatsākot strādāt pagarināto normālo darba laiku, kaut arī ir pieņemti grozījumi Ārstniecības likumā. Lēmums pieņemts, jo grozījumi likumā nenodrošina Arodbiedrības plānotos uzlabojumus veselības aprūpes darbiniekiem, kas strādā pagarināto normālo darba laiku. Protesta akcijā dalību apstiprinājuši 750 veselības aprūpes darbinieki.

 

Latvijas Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Reikjavikā piedalīsies ārlietu ministru sanāksmē, kas veltīta Baltijas jūras valstu padomes 25.gadadienai, kuras laikā ārlietu ministri pārrunās Baltijas jūras valsts padomes ieguldījumu reģiona attīstībā.

 

Lietuvas Seimā iesniegti likumdošanas grozījumi, lai aizliegtu izmantot mobilo sakaru ierīces uz gājēju pārejām. Tiek lēsts, ka jaunie ierobežojumi palīdzēs gājējiem būt vērīgākiem, tā uzlabojot satiksmes drošību. Patlaban Lietuvā ir spēkā aizliegums lietot mobilos tālruņus pie auto stūres.

 

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols pievienojies Zviedrijas augstākās līgas komandai “Orebro”. Līgums ar 21 gadu veco hokejistu parakstīts uz divām sezonām. Rodrogo Ābols iepriekšējās divas sezonas aizvadīja Ziemeļamerikā. Iepriekšējā sezonā Ābols 54-ās spēlēs guva 18 vārtus un veica 33 rezultatīvas piespēles.

 

Kaut arī ikgadējās “Spēlmaņu nakts” balvas nominantus – 18 nominācijās – uzzināsim vien rudens pusē, Smiļģa dzimšanas dienā – 23.novembrī, jau tagad ir skaidrs , ka šogad teātri bijuši daudz līdzvērtīgāki spēlētāji nekā iepriekšējā sezonā, kad “Spēlmaņu nakts” nominācijās bija nepārprotami līderi, piemēram, Nacionālais teātris ar 33 nominācijām. Patlaban žurijas pārstāvji par savu lielo un patīkamo pārsteigumu min Daugavpils teātri.

 

Avots:    LETA