Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Rezervēšanai pieejamās jaunās unikāla veidola un tehniskā izpildījuma piecu eiro kolekcijas monētas “Zeme” Latvijas Bankas mājaslapā tika rezervētas mazāk nekā minūtes laikā. Rezervēšanai bija pieejamas 300 monētas.  Monētas tirdzniecībā nonāks rīt, 22.decembrī.

Latvijas Banka nākamgad plāno izlaist sešas kolekcijas monētas, liecina centrālās bankas mājaslapā publicētā informācija. Nākamais gads monētu mākslā lielā mērā paies valsts 100 gadu jubilejas zīmē un būs daudzveidīgs tēmu un dizaina risinājuma ziņā, informē Latvijas Banka.

Alūksnes rajona tiesa kādam Krievijas pilsonim par vjetnamiešu nelikumīgu pārvietošanu pāri robežai un citiem noziegumiem piespriedusi brīvības atņemšanu uz diviem gadiem un sešiem mēnešiem.

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa šodien trolejbusa vadītājai par sievietes un bērna sabraukšanu 2014.gada maija beigās Rīgā, Aleksandra Čaka ielā, piesprieda brīvības atņemšanu uz pieciem gadiem.  Tāpat tiesa noteica sievietei vadītāja tiesību liegumu uz trim gadiem.

Bojāgājušo skaits Irkutskā, Krievijas Sibīrijas daļā, pēc alkoholu saturoša mazgāšanās līdzekļa iedzeršanas pieaudzis līdz 60 cilvēkiem. Slimnīcās joprojām ir 40 cilvēki.  Krievijas Izmeklēšanas komiteja atklāja, ka cietušie sadzērušies mazgāšanās līdzekli, kas saturējis metanolu.

Pārtikas un veterinārais dienests aicina pircējus, iegādājoties pārtiku svētku galdam, pievērst uzmanību produktu derīguma termiņiem.  Savukārt par novērotiem pārkāpumiem pārtikas tirdzniecības vietās iedzīvotāji tiek aicināti informēt PVD, zvanot uz uzticības tālruni – automātisko atbildētāju 67027402.

 

 

Avots:  LETA