Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien sāk vizīti Gruzijā, kuras laikā tiks stiprinātas Latvijas un Gruzijas divpusējās attiecības, arī Gruzijas sadarbība ar Eiropas Savienību un NATO. Prezidents Gruzijā viesosies līdz 30.martam.

 

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs vizītes laikā Kanādā ticies ar latviešu diasporas pārstāvjiem, uzsvērot viņu ieguldījumu, tostarp, neatsveramo atbalstu” Latvijai.   Ministrs arī informējis latviešu diasporas pārstāvjus par valdības darbu un gatavošanos valsts simtgadei.

 

Latvijā top domubiedru kustība cīņai ar interneta troļļiem. Bijušais Austrumeiropas politikas pētījumu centra biedrs un agrākais diplomāts Ingmārs Bisenieks aicina atsaukties ikvienu, kuram ir vēlēšanās pretdarboties agresīvajai troļļu darbībai, kuri izplata melus un apzinātu dezinformāciju Latvijas interneta medijos. Lietuvā jau darbojas “interneta elfu” grupa, kas izgaismo un vēršas pret troļļošanu, un nu ir pienācis laiks arī Latvijā apvienoties tiem, kuri nav vienaldzīgi pret to, kas notiek Latvijas interneta vidē.

 

Īrijas zemo cenu aviokompānija “Ryanair” plāno paplašināt savu lidmašīnu tehniskās apkopes centru Kauņā, radot 50 jaunas darbavietas papildus līdz šim esošām 200. Īrijas lidsabiedrība ir pasūtījusi 380 jaunas lidmašīnas “Boeing”, kas nozīmē, ka līdz 2024.gadam tās flote palielināsies līdz 600 lidmašīnām un būs nepieciešama papildu lidmašīnu uzturēšanas infrastruktūra Eiropā. Visās bāzēs Eiropā kompānija kopumā plāno radīt 1000-š jaunu darbavietu.

 

Lavīnā vienā no Japānas slēpošanas kūrortiem, iespējams, gājuši bojā astoņi skolēni un vairāk nekā 30 cilvēki ievainoti. Vairāk nekā 60 skolēni un skolotāji piedalījās kalnos kāpšanas apmācībās, kad kūrortā aptuveni 120 kilometrus uz ziemeļiem no Tokijas sākās lavīnas nogruvumus. Aizvadītajā naktī minētajā reģionā stipri sniga, kā rezultātā Japānas Meteoroloģijas aģentūra bija brīdinājusi par lavīnu iespējamību.

 

Titulētais spāņu tenisists Rafaels Nadals vakar pēc neveiksmīga spēles sākuma tomēr guva uzvaru savā karjeras tūkstošajā ATP mačā pārspējot vācieti Filipu Kolš-raiberu. Kā noptrāda Nadals, atslēga šīs spēles gaitas laušanai bija viņa spēja mainīt mača ritmu un tempu.

 

Avots:  LETA