Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Nākamgad varētu būt gaidāms cenu pieaugums piena produktiem, kafijai, eļļām un apelsīniem, kas skaidrojams ar tendencēm pasaules tirgos, savukārt vietējā tirgus specifikas dēļ Latvijā cena varētu palielināties maizei, šodien  prognozēja Agroresursu un ekonomikas institūta nodaļas vadītāja Ingūna Gulbe.

Vienlaikus viņa norādīja, ka atsevišķām produktu kategorijām – olām, zivīm, graudiem un gaļai – cenas turēsies stabilas vai arī nedaudz samazināsies.

 

Valsts autoceļu fonds tomēr netiks atjaunots kā speciālais budžets, taču finansējuma pieaugums ceļu uzturēšanai un rekonstrukcijai ir paredzēts, liecina rītdienas  valdības sēdei pieteiktais protokollēmums.

 

Vairums iedzīvotāju ir pārliecināti, ka LPSR Valsts drošības komitejas  dokumenti sabiedrībai būtu jāatklāj, secināts  SKDS  aptaujā.

Tās rezultāti liecina, ka 28,4% respondentu uzskata, ka šie dokumenti sabiedrībai jāatklāj nekavējoties, savukārt vēl 33,7% aptaujāto uzskata, ka tie jāatklāj kopā ar zinātniskiem komentāriem. Par to, ka dokumenti jāturpina slēpt, pārliecināti 18,2% pētījuma dalībnieku. 16% bija grūti sniegt konkrētu viedokli, savukārt vēl 3,6% respondentu piedāvāja kādu citu risinājumu.

 

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas  prezidents Suma Čakrabarti atzinīgi novērtējis Ukrainas valdības un centrālās bankas rīcību, nacionalizējot “PrivatBank”.

ERAB, kas ir viens no Ukrainas galvenajiem kreditoriem, šodien izplatītā paziņojumā norādīja, ka tādā veidā Ukrainas valdība spēs aizsargāt noguldītājus – gan privātpersonas, gan uzņēmumus – un veicināt ekonomikas atveseļošanos.

Jau vēstīts, ka Ukrainas valdība savā kontrolē vakar pārņēmusi 100% “PrivatBank” akciju.

 

Avots:LETA