Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Saeima šodien ar opozīcijas balsīm konceptuāli atbalstīja likumprojektus, kas paredz no nākamā gada palielināt mikrouzņēmuma nodokļa  likmi līdz 15% un atteikties no ieceres par minimālo sociālo iemaksu ieviešanas.

Grozījumus MUN likumā atbalstīja 59 deputāti no Zaļo un zemnieku savienības , nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK , “Saskaņas” un “No sirds Latvijai”. Pret balsoja seši Latvijas Reģionu apvienības deputāti, bet 18 “Vienotības” parlamentārieši atturējās.

Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis  šodien ir ticies ar Lielbritānijas premjerministri Terēzu Meju, solot pieskatīt, lai Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības  procesā nepārkāpj šajā valstī dzīvojošo Latvijas pilsoņu intereses.

Kučinskis Mejai izteicis nožēlu, ka Lielbritānijas pilsoņi tomēr izvēlējušies izstāties no ES.

Pārrunājot sadarbību drošības jomā, Meja solījusi, ka Lielbritānijas militārā kontingenta klātbūtne Baltijas valstīs tiks nodrošināta arī turpmāk.

Amatpersonas vienojušās, ka abām valstīm nepieciešama cieša sadarbība stratēģiskās komunikācijas jomā, ar to saprotot sadarbību valsts pārvaldes līmenī, kā arī informācijas apmaiņu.

Nākamā gada Berlīnes starptautiskā kinofestivālā uzlecošo zvaigžņu izlasē “European Shooting Stars” starp desmit jauniem un daudzsološiem aktieriem iekļauta Latvijas aktrise Elīna Vaska.

“European Shooting Stars” ir sīvā konkurencē izcīnīta iespēja jauniem un talantīgiem aktieriem, kuri nospēlējuši spilgtas kino lomas jau atzītās filmās. Vaskai tā ir Rajas loma Renāra Vimbas spēlfilmā “Es esmu šeit”, kas šogad februārī Berlinālē saņēma Kristāla lāci.

Avots:LETA