Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome apstiprinājusi jaunus komisijas noteikumus, kas bankām noteiks vienotas personālresursa nodrošinājuma prasības efektīvākai noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas riska pārvaldībai.

Saistībā Berlīnē notikušo terora aktu Vācijas vēstniecības vīzu daļā, Raiņa bulvārī 13, iedzīvotāji varēs parakstīties līdzjūtību grāmatā. Vēstniecība Rīgā sēro par baisā uzbrukuma upuriem Ziemassvētku tirdziņam, kā rezultātā dzīvību zaudēja vismaz 12, bet ievainoti tika 49 cilvēki.  Jau vēstīts, ka Vācijas policija šodien turpina meklēt uzbrukumu Berlīnes Ziemassvētku tirdziņam sarīkojušos cilvēkus.

Dāvanā no Ziemassvētku vecīša uzņēmēji visvairāk vēlētos valdību, kas samazinātu nodokļus – 71%, kā arī vairāk maksātspējīgu klientu – 68% , liecina bankas “Citadele” veiktā uzņēmēju aptauja. Savukārt 37% dāvanu maisā gribētu ieraudzīt jaunas un labas biznesa idejas. 22% vēlas čaklākus un talantīgākus darbiniekus, tikpat arī gribētu dāvanā saņemt mazāku konkurenci savā nozarē.

Latvijā tēriņi sociālajai aizsardzībai attiecībā pret iekšzemes kopproduktu  ir zemākie Eiropas Savienībā, bet Lietuvā un Igaunijā tie ir nedaudz lielāki kā mūsu valstī, liecina šodien publiskotie ES statistikas departamenta “Eurostat” jaunākie dati, kas apkopoti par 2014.gadu.

Novērtējot finanšu situācijas izmaiņas savā mājsaimniecībā, šogad trešdaļa iedzīvotāju norādījuši, ka situācija ir uzlabojusies, bet vēl trešdaļa, ka pasliktinājusies, liecina “Swedbank” Finanšu institūta apskats. Savukārt 37% aptaujāto uzskata, ka finanšu situācija viņu mājsaimniecībā šogad nav piedzīvojusi būtiskas izmaiņas.

Avots: LETA