Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Baltijas valstis gatavojas kopīgi veidot ciešu sadarbību ar nākamo ASV administrāciju, izriet no ārlietu ministra Edgara Rinkēviča šodien sacītā pēc tikšanās ar jauno Igaunijas ārlietu ministru Svenu Mikseru.

Telekomunikāciju uzņēmuma SIA ”Lattelecom” iesaistīšanās elektroenerģijas tirgū patērētājiem būtu izdevīga. AS ”Latvenergo” komercdirektors Uldis Bariss norādīja, ka tādējādi tirgū tiktu veicināta konkurence, kas būtu izdevīgi patērētājiem.

Šodien tomēr neatvēra jauno Valsts asinsdonoru centra  filiāli Rīgas centrā, Merķeļa ielā 11.  Kā preses konferencē sacīja centra direktore Iveta Ozoliņa, šāds lēmums pieņemts gan tehnisku iemeslu dēļ, gan arī saistībā ar radušos situāciju ar bažām par ar C hepatītu inficētajiem donoriem. Ozoliņa pieļāva, ka filiāle varētu tikt atvērta janvārī.

Norvēģijas vēstniecība Rīgā un Kino galerija piedāvās norvēģu kino seansus skolēnu ziemas brīvlaikā no 25.decembra līdz nākamā gada 8.janvārim kinoteātrī “K.Suns”. Filmas tiks demonstrētas ar tulkojumu latviešu valodā. Bērniem un vecākiem ar bērniem ieeja kinoseansos ir bez maksas.

Avots: LETA