Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

NATO paplašinātās klātbūtnes spēki demonstrē Alianses vienotību un sūta skaidru signālu par to, ka sabiedrotie ir gatavi aizstāvēt ikvienu dalībvalsti pret jebkādu iespējamu agresiju, šodien pēc tikšanās ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Tikšanās notika pēc amatpersonu piedalīšanās svinīgajā ceremonijā, sagaidot NATO paplašinātās klātbūtnes spēkus, kas nepieciešamības gadījumā ir spējīgi veikt kaujas uzdevumus krīzes situācijā un aizsargāt Latviju.

Valdību veidojošās partijas šodien vienojās atbalstīt likumprojektu par lielāku pensiju indeksāciju cilvēkiem ar ilgu darba stāžu, pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem pavēstīja Ministru prezidents Māris Kučinskis. Kā ziņots, lielākas pensiju indeksācijas noteikšanai cilvēkiem ar ilgu darba stāžu nākamgad nepieciešami papildu izdevumi valsts speciālajā budžetā 3,2 miljonu eiro apmērā.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien apmierināja Finanšu un kapitāla tirgus komisijas pieteikumu par likvidējamās AS “Trasta komercbanka” administratora Ilmāra Krūma atcelšanu un jauna administratora iecelšanu.  Tiesa atcēla Krūmu un viņa vietā iecēla administratoru Armandu Rasu.

Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien Prāgā notiekošajā Eiropas čempionāta D grupas pēdējā spēlē ar rezultātu 58:62  piekāpās Beļģijas valstsvienībai. Līdz ar to Latvijas basketbolistes izcīnīja vienu uzvaru trīs spēlēs. Latvietes jau iepriekš bija garantējušas vietu astotdaļfinālā, bet automātiski iekļūt ceturtdaļfinālā neizdevās.

Anastasija Sevastova šodien ar uzvaru sāka Maljorkas WTA «International» sērijas turnīru, kurā pērn spēlēja finālā. Pirmās kārtas mačā šībrīža Latvijas tenisa otrā rakete ar rezultātu 7-6, 5-7, 6-1 pieveica beļģieti Elisu Mertensu. Sevastova pašlaik WTA rangā ieņem 19.vietu un turnīrā izlikta ar otro numuru, kamēr Mertensa pagājušajā nedēļā bija atrodama 51.pozīcijā, kas ir viņas karjeras rekords, bet šonedēļ atkāpusies uz 57.pozīciju.

Jūrmalā atkritumu šķirošanas un pārkraušanas stacijas ugunsgrēka dēļ tuvākajā laikā neatjaunos satiksmi starp Melderu ielu un tirdzniecības centru “Kurši”. Jau ziņots, ka vakar pēcpusdienā Jūrmalā, Slokas apkaimē, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, aizdegoties plastmasas krāvumiem. Pēc vairāk nekā 12 stundu darba šorīt ugunsgrēku izdevās lokalizēt.

Avots: LETA