Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Tehnisku iemeslu dēļ šopēcpusdien apmeklētājiem slēgts iepirkšanās centrs “Rīga Plaza” Pārdaugavā un veikals “Prisma” Grostonas ielā. Tirdzniecības centri atsāks darbu, līdzko tas būs iespējams. Veikalu “Rīga Plaza” un “Prisma” slēgšanu aģentūrai LETA apliecināja arī Valsts policijā.

Eiropas Komisija pieņēmusi pasākumu kopumu, lai stiprinātu Eiropas Savienības spēju apkarot terorisma un organizētās noziedzības finansēšanu, tostarp priekšlikumos paredzot iespēju uzlabot teroristu līdzekļu iesaldēšanas vai konfiscēšanas rīkojumu ātrumu un efektivitāti.

Pret tunisieti, kas tiek meklēts aizdomās par slaktiņa sarīkošanu Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā, jau iepriekš bijusi ierosināta izmeklēšana par nopietna vardarbīga uzbrukuma gatavošanu valstij. Aizdomās turamā tunisieša patvēruma pieprasījums ticis noraidīts un viņš gaidījis savu izraidīšanu.

Satversmes tiesā  apstrīdot Izglītības likuma grozījumus, kas paredz iespēju no darba atbrīvot valstij nelojālus pedagogus, partija “Saskaņa” cenšas degradēt Satversmē noteiktās pamatvērtības un biedēt pedagogus, uzskata izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija šodien rezolūcijā aicināja Ministru prezidentu Māri Kučinski reformēt integrācijas politiku, taču šajā dokumentā neformulēja kopīgu nostāju jautājumos par pilsonības piešķiršanas kārtību nepilsoņu bērniem un krievu valodas izmantošanu amatpersonu saziņā.

Latvijā dzimušajam baletdejotājam un aktierim Mihailam Barišņikovam varētu rosināt piešķirt Latvijas pilsonību, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija. Pašlaik Barišņikovs ir ASV pilsonis, un Latvijai ar ASV ir pieļaujama dubultpilsonība.

Avots: LETA