Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Valdība par nodokļu reformas pamatnostādnēm lems nākamnedēļ, nevis šonedēļ, kā bija plānots. 2maijā, Ministru prezidents Māris Kučinskis tiksies ar “Vienotību”, savukārt, 3.maijā, par pamatnostādnēm lems valdība.

 

Dzelzceļa līnijas projekta “Rail Baltica” kopējās izmaksas tiek lēstas 5,78 miljardu eiro apmērā, no kurām Eiropas Savienība varētu segt 4,63 miljardus eiro, bet Baltijas valstis 1,15 miljardus eiro. Šodien Rīgā sākās gada nozīmīgākais starptautiskais ”Rail Baltica” forums, lai diskutētu par projekta ekonomisko potenciālu.

 

Eiropas Savienības augstā ārlietu pārstāve Federika Mogerīni ieradusies savā pirmajā oficiālajā vizītē Krievijā, lai tiktos ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Kā norāda Mogerīoni, abu pušu attiecības neesot “iesaldēts”, tomēr viņai nācies atzīt, ka starp Maskavu un Briseli pastāv dziļas domstarpības daudzos jautājumos, bet galvenokārt Sīrijas un Ukrainas konfliktu dēļ. Tikmēr Lavrovs no savs puses norādījis, ka abas puses esot bijušas vienisprātis par nepieciešamību īstenot Minskas vienošanos par karadarbības apturēšanu Ukrainas austrumos.

 

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis šovasar palīdzēs Latvijas basketbola izlasei Eiropas čempionāta finālturnīrā, par to Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas “Knicks” spēlētājs šodien paziņoja preses konferencē savā dzimtajā Liepājā. Porziņģis Latvijas pieaugušo izlasē līdz šim nav spēlējis. 2013.gadā sportists palīdzēja Latvijas U-18 izlasei savās mājās izcīnīt ceturto vietu Eiropas junioru čempionātā, bet nākamās vasaras veltīja savai individuālajai attīstībai.

 

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šodien sasniedza Vācijā notiekošā Štutgartes sērijas turnīra pamatsacensības, kvalifikācijas izšķirošajā, trešajā kārtā uzvarot 76.to platētas raketi – amerikānieti Dženiferu Breidiju. Ostapeenko pasaules rangā šobrīd ir 50.pozīcijā.

 

Avots:   LETA