Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Ekonomikas ministrija  šodien AS ”Latvenergo” akcionāru sapulcē lems par Nominācijas komisijas izraudzītajiem pretendentiem darbam energokompānijas padomē.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka darbam ‘ padomē virza AS ”RB Rail” valdes priekšsēdētāju Baibu Rubesu, Ekonomikas ministrijas  bijušo valsts sekretāra vietnieku un lidostas ”Rīga” bijušo valdes priekšsēdētāju Andi Liepiņu, kā arī Latvijas Komercbanku asociācijas bijušo prezidentu un  ”Valsts nekustamie īpašumi” padomes locekli Mārtiņu Bičevski.

EM konkursā uz “Latvenergo” pieciem padomes locekļa amatiem, tostarp vismaz diviem neatkarīgajiem, pieteikšanās noslēdzās augusta beigās. Ministrija tolaik ziņoja, ka saņemti 80 pieteikumi no 10 pasaules valstīm.

Eiropas Savienības  līderi vakar vienojušies par sankciju pagarināšanu pret Krieviju, kas tika ieviestas, reaģējot uz Maskavas agresiju pret Ukrainu, ziņo diplomātiskie avoti.

Panāktā vienošanās paredz sankciju pagarināšanu vēl uz sešiem mēnešiem. Oficiāls lēmums par to tiks pieņemts tuvāko dienu laikā.

Sociālais tīkls “Facebook” ir sācis īstenot jaunus pasākumus ar mērķi ierobežot safabricētu ziņu izplatību šajā milzīgajā un ietekmīgajā tīklā.

“Facebook” veidos partnerību ar faktu pārbaudītājiem un ziņu organizācijām, lai nošķirtu īstas ziņas no izdomājumiem, kas spēlē uz cilvēku kaislībām un aizspriedumiem.

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis vakar Nacionālās basketbola asociācijas  regulārā čempionāta mačā guva tikai astoņus punktus, kamēr viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda izbraukumā ar 90:103  piekāpās spēcīgajai Goldensteitas “Warriors”.

Tik maz punktu Porziņģis nebija guvis kopš 2.novembra, kad zaudējumā pret Hjūstonas “Rockets” iemeta tikai trīs punktus.

Avots:LETA