Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Saeima galīgajā lasījumā skatīs grozījumus Alkoholisko dzērienu aprites likumā, paredzot aizliegumu tirgot alu plastmasas pudelēs, kuru tilpums lielāks par vienu litru. Iecerēts, ka izmaiņas stāsies spēkā no 2020.gada 1.septembra.

 

Šodien pie Saeimas notiks protesta akcijas par un pret ieceri veikt labojumus Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas ļautu Latvijas cirkos izmantot nebrīvē dzimušu savvaļas sugu dzīvniekus. Saeima 30.aprīlī konceptuāli atbalstīja grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas paredz aizliegt izmantot savvaļas dzīvniekus cirka izrādēs. Iepriekš komisiju līmenī deputāti lēma pretēji.

 

Tiek plānotas stingrākas kvalitātes prasības Latvijas valsts karoga izgatavotājiem, jo uz ielām redzamo Latvijas karogu krāsa nereti mēdz atšķirties no likumā noteiktās. Līdz ar to tiek rosināts noteikt stingrākas prasības karoga materiālam, lai Latvijas karoga karmīnsarkanā krāsa savu specifisko toni nezaudētu dažādos laika apstākļos. Iecerēts, ka jaunās prasības varētu stāties spēkā līdz ar nākamā gada sākum

 

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” no šodienas sāks lidojumus starp Rīgu un Katāniju Itālijā. Šajā vasaras sezonā “airBaltic” jau esošajiem galamērķiem pievienos vēl 12, tostarp tādas pilsētas kā Madride, Ženēva, Aberdīna, Gēteborga, Kazaņa un Liepāja. Aviokompānija nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem.

 

Latvijas hokeja izlase šodien Ķelnē un Parīzē notiekošā pasaules čempionāta ceturtajā spēlē tiksies ar olimpisko vicečempioni Zviedriju. Mačs Ķelnē sāksies plkst.21.15 pēc Latvijas laika un to tiešraidē translēs televīzijas kanāli TV3 un 3+. Līdz šim Latvijas hokeja izlase trīs spēlēs ir guvusi trīs uzvaras, iegūstot maksimāli iespējamos deviņus punktus un pirmo vietu A apakšgrupas kopvērtējumā.

 

Sākta valsts reģionālā autoceļa P1 Rīga-Carnikava-Ādaži asfalta seguma atjaunošana vairāk nekā piecu kilometru posmā no Rīgas robežas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei pirms Garciema. Remontdarbu zonā būs noteikts ātruma ierobežojums 70 vai 50 kilometru stundā, bet aktīvo darbu veikšanas posmos satiksme tiks regulēta ar luksoforiem un satiksmes regulētājiem.

 

Avots: LETA