Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien pirms galīgā lasījuma vērtēs likumprojektu par mikrouzņēmumu nodokļa likmes paaugstināšanu līdz 15%.  Priekšlikumus šim likumprojektam iesniedza vairāki Saeimā pārstāvētie politiskie spēki, kas piedāvā noteikt atšķirīgas mikrouzņēmumu nodokļa  likmes atkarībā no apgrozījuma.

Atsevišķi Latvijas piena produktu ražotāji cenas palielinājuši pat par 30%, un tas skaidrojams ar straujo piena iepirkumu cenu kāpumu. Pēdējā laikā piena iepirkumu cena ir palielinājusies par apmēram trešdaļu.

Rīgā, Aglonas ielā šodien  atklās par teju trīs miljoniem renovēto sociālo dzīvojamo māju.  Ēkā būs 215 dzīvokļi tiem rīdzinieki, kuri ir reģistrējušies sociālo dzīvokļu rindā.

Ukrainas valdība savā kontrolē vakar ieguvusi 100% bankas “PrivatBank” akciju, kas noticis pēc tam, kad Ukrainas centrālā banka lūgusi “PrivatBank” uz laiku noteikt valsts pārraudzību. Valdības rīcību veicināja  Kijevas atkarība no Starptautiskā Valūtas fonda. Valdības avoti atklājuši, ka Fonds  licis sakārtot “PrivatBank” jautājumu, lai Ukraina saņemtu nākamo starptautiskā aizdevuma summu.

 

 

 

Avots: LETA