Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien sāks vizīti Gruzijā, kuras laikā plāno stiprināt Latvijas un Gruzijas divpusējās attiecības, kā arī Gruzijas sadarbību ar Eiropas Savienību un NATO. Prezidents kopā ar kundzi Ivetu Vējoni Gruzijā viesosies līdz 30.martam.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un nozares uzņēmēji viesosies darba vizītē Uzbekistānā. Zemkopības ministra vizītes un tikšanos galvenais mērķis ir pārrunāt iespējas paplašināt Latvijas un Uzbekistānas divpusējās attiecības lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un zivsaimniecībā, kā arī veicināt Latvijā ražoto pārtikas produktu eksportu uz Uzbekistānu.

Lai pārrunātu aktuālos drošības jautājumus un gaidāmo “Brexit”, Baltijas valstu parlamentu Ārlietu un Aizsardzības komisiju vadītāji no šodienas līdz 29.martam kopīgā vizītē apmeklēs Lielbritāniju. Latviju vizītē pārstāvēs Saeimas Aizsardzības komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis un Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks Kalniņš.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs vizītes laikā Kanādā tikās ar latviešu diasporas pārstāvjiem un uzsvēra viņu ieguldījumu, kā arī “neatsveramo atbalstu” Latvijai.  Rinkēvičs Otavā un Toronto tikās ar latviešu diasporas pārstāvjiem, lai uzklausītu viņu redzējumu par sabiedriski politiskajiem procesiem Latvijā un Kanādā, informētu par valdības darbu un gatavošanos valsts simtgadei.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 10 kūlas ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apkopotā operatīvā informācija. Līdz ar sausākiem laika apstākļiem pēdējās dienās kūlas ugunsgrēku skaits ir būtiski pieaudzis. Ugunsdzēsēji atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un administratīvi sodāma.

Avots: LETA