Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

No 17. līdz 21. decembrim katru darba dienu gan rīta, gan pēcpusdienas programmā klausies rubrikas “Atpazīsti nepatiesu informāciju” Radio Skonto Kurzeme ēterā un “Kas ir medijpratība?” Radio Skonto Vidzeme ēterā.

Pieaugot iespējām jebkuram izplatīt jebkādu informāciju, arvien mazāka kļūst tā daļa, ko no visa kopuma spēj apgūt mediju lietotājs. Tāpēc melu kampaņas, informācijas burbuļi, viedokļu līderu izvēle un mediju brīvība ir tēmas, ko analizēsim šajā nedēļā. Kā visdažādāko ziņu apritē neapmaldīties, kā neiekapsulēties noslēgtās interneta kopienās, kur notiek komunikācija faktiski tikai līdzīgi domājoši vidē, radot iluzoru iespaidu, ka “TĀ DOMĀ VISI!”? Vai mēs kā sabiedrība lepojamies ar politiķiem, kas bieži dzirdami un redzami masu medijos un sevi uzskata par viedokļu līderiem, vai tomēr izvēlamies autoritātes citādi? Cik brīvi ir žurnālisti, runājot par aktuālām tēmām? Klausies rubrikas “Atpazīsti nepatiesu informāciju” un sarunas ar pētniecisko žurnālisti Evitu Puriņu.

Savukārt, Radio Skonto Vidzeme ēterā nostirpināsim mediju gudras lietošanas prasmes, diskutējot un apskatot aktuālos notikumu mediju pasaulē kopā ar žurnālistu Armandu Puči.

Gaidīsim arī Tavas pārdomas! Raksti mums e-pasta vēstuli: vidzeme@radioskonto.lv vai kurzeme@radioskonto.lv!

Iepriekšējo mēnešu rubrikas vari noklausīties šeit: jūlijs, augusts, septembris, oktobris, novembris.

Materiāls sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansējumu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.